6+1 افزونه چت آنلاین وردپرس سال 2019

6+1 افزونه چت آنلاین وردپرس سال 2019Reviewed by حسام نجاتی on Apr 14Rating: 4.56+1 افزونه چت آنلاین وردپرس سال 2019 | طراحی سایت تهرانیکی از عوامل مهم در محبوبیت سایت و بهینه سازی آن بسیار کاربردی است. در این مقاله ( 6+1 افزونه چت آنلاین وردپرس سال 2019 ) به آن می پردازیم.

6+1 افزونه چت آنلاین وردپرس سال 2019

کاربر پسند بودن سایت یکی از عوامل مهم در محبوبیت سایت و بهینه سازی آن بسیار کاربردی است. که باعث پیشرفت سایت نیز می باشد و به شما و کاربرانتان این امکان را می دهد که در ارتباط باشید. در این مقاله ( 6+1 افزونه چت آنلاین وردپرس سال 2019 ) شمارا با این ابزار های منتخب آشنا خواهیم کرد.

1. گفت و گوی آنلاین Tidio

گفت و گوی آنلاین Tidio ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Tidio ( چت آنلاین وردپرس )

پلاگین چت زنده Tidio به راحتی قابل راه اندازی می باشد. به سادگی پلاگین را فعال کنید و کادر سایت شما چت فعال شود از طیف تم سه طرح مختلف استفاده کنید و رنگها را متناسب با صنف تجاری خود سفارشی کنید. در بالای مدیریت چت های زنده شما، شما همچنین می توانید ایمیل های خود و پاسخ های فیس بوک مسنجر را در همان رابط مدیریت کنید.

Tidio به شما این امکان را می دهد توانایی بهبود کارایی تیم خود را با استفاده از پیام های خودکار و chatbots بهبود ببخشید. و هنگامی که بازدید کننده، چت را ترک می کند، می توانید از طریق ایمیل با شما در ارتباط باشد.

اگر تعداد زیادی از بازدید کنندگان شما با زبان غیر انگلیسی باشند، نیازی به جستجوی پلاگین ترجمه نیست زیرا Tidio از بسیاری از زبانها پشتیبانی می کند، بنابراین شما می توانید با بازدیدکنندگان خود در زبان انتخاب خود صحبت کنید.

ارزش محصول:

شروع به کار رایگان با حداکثر سه کاربر و دسترسی به ویژگی های کلیدی مانند ایمیل و ادغام مسنجر و ردیابی نامحدود. برای قابلیت بیشتر، ارتقاء از 15 دلار در ماه شروع می شود.

2. گفت و گوی آنلاین LiveChat

گفت و گوی آنلاین LiveChat ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین LiveChat ( چت آنلاین وردپرس )

LiveChat یکی از بهترین پلاگین ها در فضای چت وردپرس است. تمرکز بسیار زیادی روی خدمات و پشتیبانی مشتریان دارد.

قبل یا بعد از چت خود قسمتی برای جمع آوری بازخورد کاربر اضافه کنید و بازدیدکنندگان امتیاز خود را به منظور این که خدمات مشتریان خود را بهبود ببخشند، اضافه کنید. این پلاگین همچنین اجازه می دهد تا بازدید کنندگان شما در طول ساعات آفلاین شما نیز از این پشتیبانی استفاده کنید. در بالای مکالمات و خوش آمد گویی خودکار، شما می توانید چت ها را به عوامل دیگر انتقال دهید، پاسخ های رزو شده را تنظیم کنید، فایل های به اشتراک گذاشته شده، و آنچه کاربران در حال تایپ کردن هستند را ببینید.

ارزش محصول:

شما می توانید این محصول را با آزمایشی رایگان 30 روزه امتحان کنید. پس از آن، شما باید یک برنامه را انتخاب کنید، با شروع از 16 دلار برای هر کاربر در ماه پلاگین خود را ارتقا دهید.

3. گفت و گوی آنلاین Olark

گفت و گوی آنلاین Olark ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Olark ( چت آنلاین وردپرس )

Olark به راحتی با یک وب سایت وردپرس از طریق یک کار ساده / کد ساده، ادغام کنید.

این محصول گزارشات داده، اندازه گیری فرکانس چت، پاسخ اپراتور و رضایت مشتری را ارائه می دهد. این به شما اجازه می دهد چت های خود را به گروه های خاص و حتی گروه های اپراتور توسط تیم (به عنوان مثال تیم فروش یا تیم پشتیبانی) اختصاص دهید برای مدیریت آسانتر و بهتر در وب سایت خود می باشد.

Olark بسیاری از ویژگی های رایج مانند پیام های خودکار را ارائه می دهد، اما ویژگی متمایز این است که به شما اجازه می دهد اطلاعات بازدید کننده خود را مشاهده کنید، از جمله مواردی که بازدید کننده در سبد خرید خود دارد، به شما اجازه می دهد پاسخ های سریع تر و آگاهانه تر ارائه دهید.

ارزش محصول:

نسخه رایگان برای این محصول وجود ندارد (اگر چه شما یک آزمایش دو هفته ای رایگان دریافت می کنید). برنامه از 17 دلار برای هر عامل در ماه شروع می شود.

4. گفت و گوی آنلاین Formilla

گفت و گوی آنلاین Formilla ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Formilla ( چت آنلاین وردپرس )

این ابزار چت زنده شما را با یک نسخه رایگان شروع می کند که به شما امکان می دهد جعبه چت خود را بر روی یک وب سایت نصب کنید، اما تنها با یک عامل این امکان وجود ندارد. اگر شما به دنبال چت هستید که بتواند حجم کاربری بالایی داشته باشد، به احتمال زیاد باید ارتقا دهید، زیرا نسخه رایگان فقط به شما اجازه می دهد تا 30 چت در هر ماه داشته باشید.

این افزونه امکان این را می دهد به برنامه های اختصاصی تلفن همراه برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید دسترسی پیدا می کنند، بنابراین شما می توانید به کاربران مستقیم از تلفن خود پاسخ دهید. شما در حال نظارت بر بازدید کننده زمان واقعی، برای زمانی که اپراتور مشغول دست زدن به سایر نمایش داده شد.

اقامت با توجه به اولویت بندی چت های خود، اختصاص بلیط ها و انتقال آنها به دیگر عوامل در صورت نیاز سازمان یافته باشید. همچنین میتوانید زمانی که گپتان آفلاین است، یک فرم ایمیل تنظیم کنید. همانطور که اکثر پلاگین های دیگر در این لیست، پاسخ های تهیه شده را دریافت می کنید و گزینه ای برای شروع گفتگو با چشم انداز خود دارید. شما همچنین پشتیبانی چند زبانه دریافت خواهید کرد، بنابراین نیازی به نصب یک افزونه اضافی برای آن ندارید.

ارزش محصول:

شما می توانید با طرح رایگان شروع کنید، اما برای قابلیت های بیشتر، برنامه های حق بیمه از 11.99 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

5. گفت و گوی آنلاین WP Live Chat Support

گفت و گوی آنلاین WP Live Chat Support ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین WP Live Chat Support ( چت آنلاین وردپرس )

پشتیبانی چت WP زنده همراه با شش پوسته از پیش تعریف شده، که می تواند بیشتر سفارشی شده و به شما اجازه می دهد همه چیز را به طور مستقیم از داشبورد وردپرس خود را مدیریت کنید.

با پشتیبانی WP Chat Live چت رایگان نامحدود، هدف قرار دادن کاربر، همچنین نظرسنجی ها برای جمع آوری بازخورد کاربر قبل و بعد از چت دریافت می کنید. برای یک بار هزینه، شما می توانید به ویژگی های بیشتری مانند تایپ کردن در زمان واقعی، چت های پیشگیرانه، تجزیه و تحلیل و پاسخ های کنسولی ارتقا دهید و دسترسی داشته باشید.

ارزش محصول:

پشتیبانی آنلاین چت WP رایگان است، اما شما می توانید یک بار هزینه 49.95 دلار برای امکانات اضافی پرداخت کنید.

6. گفت و گوی آنلاین Facebook Chat

گفت و گوی آنلاین Facebook Chat ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Facebook Chat ( چت آنلاین وردپرس )

اگر وبسایت یا کسب و کارتان به رسانههای اجتماعی بسیار وابسته باشد، این افزونه ممکن است فقط راه حل مورد نظر شما باشد. پلاگین فیس بوک Live Chat برای وردپرس به شما امکان می دهد ویژگی های چت زنده فیس بوک را به وب سایت وردپرس خود بسپارید تا کاربران شما بتوانند با استفاده از اطلاعات تماس فیس بوک خود به راحتی از آن استفاده کنند. شما می توانید رنگ های سفارشی، بنابراین شما را به استفاده از رنگ آبی کلاسیک فیس بوک محدود نمی شود.

این پلاگین به پروفایل های کاربری شما می دهد و دکمه «مانند» فیس بوک برای تقویت رسانه های اجتماعی خود را دارد.

ارزش محصول:

شما می توانید یک مجوز به طور منظم برای 25 دلار خریداری کنید که به شما کمک می کند از NinjaTeam شش ماه پشتیبانی کنید.

6+1. گفت و گوی آنلاین Casengo Live Chat

گفت و گوی آنلاین Casengo Live Chat ( چت آنلاین وردپرس )
گفت و گوی آنلاین Casengo Live Chat ( چت آنلاین وردپرس )

آخرین افزونه Casengo به راحتی با فیس بوک، توییتر و WhatsApp ادغام می شود تا بتوانید کاربران خود را در جایی که هستند مشاهده کنید.

آگاه باشید که مشتریان هنوز در انتظار پاسخ با برچسب های مدیریت موارد بصری هستند و با انجام گزارش های تحلیلی، اندازه گیری کل موارد رفع شده شما و زمان رسیدن به زمان، در بالاترین عملکرد شما قرار دارند.

ارزش محصول:

قبل از رفتن به برنامه های پرداخت می توانید با یک لایسنس رایگان 14 روزه شروع کنید که از 29 یورو برای کاربر در ماه شروع می شود (حدود 33 دلار آمریکا) می باشد.

 

در این مقاله تعدادی از افزونه های گفت و گوی آنلاین را برای شما در این مقاله آماده کردیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شده باشید. آیا شما نیز افزونه ای مدنظر دارید با ما در میان بگذارید موفق باشید.


در صورت تمایل برای شرکت در دوره آموزشی صفر تا صد فتوشاپ میتونید از این قسمت اقدام بفرمایید ، همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره به این آدرس مراجعه نمایید.


دیگر مقالات مفید:

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *