ابزارهای تست سرعت صفحه وب

ابزارهای تست سرعت صفحه وبReviewed by ملکناز دارفرین on Oct 16Rating: 4.511+1 مورد از ابزارهای رایگان تست سرعت بارگذاری صفحه وب | roondbitابزار تست سرعت صفحه وب ، web page speed ، سرعت بارگذاری صفحه وب ، googleSpeed ، GTmetrix ، Yslow ، Pingdom ، Dotcom ، Sitetimer ، Pagescoring

سرعت بارگذاری صفحه وب یکی از مهم ترین مواردی است که عملکرد وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهد. دنیای پر شتاب و در حال پیشرفت فراوان عملکردها و راه حل های سریع را می طلبد. افراد مدرن از انتظار کشیدن برای بارگذاری صفحه وب متنفر هستند و ممکن است اگر در ثانیه های نخست به چیزی که میخواهند نرسند وب سایت را ترک کنند.


بیشتر بخوانیم »»» 3 روش ساده برای افزایش سرعت وب سایت


در پاسخ به رفتار این کاربران، گوگل سرعت بارگذاری صفحات وب را به الگوریتم رتبه بندی خود افزود. بنابراین، اگر می خواهید در نتایج بالاتر صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل قرار گیرید باید بارگذاری سایت خود را سرعت ببخشید . ابتدا باید بدانید سرعت بارگذاری صفحه وب شما چقدر است و چه مسائلی ممکن است عملکرد آن را کندتر کند.

مجموعه ای از ابزارهای تست سرعت بارگذاری صفحه وب

در این جا مجموعه ای از جالب ترین ابزار تست سرعت صفحه را که می توانید به صورت رایگان استفاده کنید، به شما ارائه می دهیم.

ابزار صفحه Google Speed

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

گوگل برای کمک به کاربران و مدیران وب سایت، ابزار Google speed را برای کنترل سرعت بارگذاری صفحه وب تولید کرد. این مجموعه وب سایت شما را مطابق با آخرین الزامات گوگل برای وب سایت ها ارزیابی می کند و نشان می دهد چه صفحاتی عملکرد وب سایت شما را کاهش می دهد. راه های متفاوتی برای بررسی سرعت بارگذاری صفحه وب با ابزار Page Speed وجود دارد: شما می توانید این سرویس را به صورت آنلاین اجرا کنید یا یک برنامه Chrome برای تجزیه و تحلیل وب سایت ها را در مرورگر نصب کنید. علاوه بر این شما می توانید Page Speed را در Apache یا Nginx نصب کنید.

GTmetrix

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

GTmetrix وب سایت شما را تست و سرعت بارگذاری صفحه وب آن را ارزیابی می کند. شما می توانید نسخه رایگان این ابزار را به صورت آنلاین تجزیه و تحلیل جامع مسائل مربوط به سرعت بارگذاری وب خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید با ایجاد یک حساب کاربری جزئیات عمیق تر در مورد نسخه های دسکتاپ وب و نسخه های تلفن همراه (Android) را دریافت کنید. GTmetrix به شما امکان می دهد URL های وب سایت خود را نظارت کنید و از مشاوره های ارزشمند برای افزایش عملکرد وب سایت برخوردار شوید.

Yslow

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

Yslow ابزار یاهو است که عملکرد وب سایت را بر اساس 23 قوانین یاهو در سرعت بارگذاری صفحه وب تحلیل می کند. این ابزار یک وب سایت را در یکی از سه قالب پیش فرض بررسی می کند. یک کاربر همچنین می تواند مجموعه قوانین خود را تنظیم کند و بر اساس آن جزئیات را در مورد نحوه بهبود عملکرد سرعت بارگذازی وب بدست آورد. Yslow برای Chrome، Firefox، Safari و اپرا و همچنین برای PhantomJS و Node.js Server در دسترس است.

آنالایزر صفحه وب سایت

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

وب سایت Analyzer یکی دیگر از ابزار آنلاین رایگان است که بررسی سرعت وب سایت و عملکرد آن را میسر میسازد. این ترکیب، اندازه و زمان بارگذاری وب سایت را ارزیابی می کند. پس از ارزیابی تمام عناصر آن، داده ها را ترکیب کرده و توصیه هایی را برای بهبود عملکرد بر اساس دستورالعمل ها و تکنیک های سایت WebsiteOptimization ارائه می دهد.

تست سرعت وب سایت Pingdom

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

Pingdom در عین داشتن یک رابط کاربری زیبا ابزار قدرتمندی برای تست عملکرد وب سایت و بررسی مسائل مربوط به بارگذاری سرعت است. بخش تست سرعت وب سایت این ابزار ، وب سایت شما را در مکان های مختلف ایالات متحده و اروپا بررسی می کند. این ابزار دارای برخی توصیه های مفید در مورد چگونگی بهبود عملکرد وب سایت و گزارش های آماری رایگان است . این تست سرعت وب سایت ، بررسی خود را درجستجوی واقعی انجام می دهد، بنابراین می توانید مطمئن باشید که نتایج منعکس کننده تجربه کاربر نهایی است.

سرعت سنج صفحه Dotcom

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

ابزار سرعت سنج صفحه Dotcom نیز عملکرد وب سایت را از مکان های مختلف در سراسر جهان بررسی می کند. نتایج عملکرد وب سایت شما در مرورگرهای مختلف از جمله کروم، سافاری و فایرفاکس و همچنین دستگاه های مبتنی بر آندروید نشان می دهد. در نتیجه شما مجموعه ای رایگان از گزارش های آبشار، گراف ها ، نمودار ها و سایر اطلاعات ارزشمند دریافت خواهید کرد که شما در بهبود سرعت بارگذاری صفحه وب کمک خواهد کرد.


بیشتر بخوانیم »»» 10 مورد از مهمترین دلایل نیاز به وب سایت تجاری


تست صفحه وب

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

همانند ابزار فوق، تست صفحه وب ، امکان بررسی عملکرد وب سایت در نقاط مختلف و مرورگرها ی متعدد از جمله IE و Chrome را فراهم می کند. از یک سرعت ارتباط کاربر نهایی واقعی برای تست در حالت ساده یا پیشرفته با انجام معاملات چند مرحله ای، مسدود کردن محتوا، ضبط ویدیو و غیره استفاده می کند. نتایج شامل نمودار آبشاری بارگیری منابع، بررسی های سرعت بارگذاری صفحات مختلف و پیشنهادات در مورد بهبود عملکرد می باشد.

نمره صفحه – تست سرعت وب سایت

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

در سایت Pagescoringابزار تست سرعت وب سایت دارای یک رابط ساده و تمیز است و به شما امکان تست آسان دامنه وب سایت و هر چیز دیگری در آن را می دهد. این ابزار در گزارش به شما متوسط زمان بارگذاری وب سایت، زمان بارگذاری مجدد، خطاهای URL و سرعت دانلود 15.74 کیلو بایت داده را نشان خواهد داد.

Show slow

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

Show Slowازابزارهای منبع باز برای تست عملکرد وب سایت استفاده می کند. این ابزار معیارهای خود را از یاهو، Yslow ، Google Page Speed و برخی دیگرگرفته ، و نتایج تمامی این ها به صورت یک نمودار درآورده تا نشان دهد که چگونه می توانید وب سایت خود را بهبود بخشید. ابزار آنلاین داده های شما را برای 90 روز نگه می دارد، اما شما می توانید نسخه آفلاین آن را دانلود کنید تا جزئیات وب سایت خود را خصوصی نگه دارید.

Sitespeed

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

این ابزار URL وب سایت شما را از چندین نقطه در دسترس سراسر جهان تست می کند. Sitespeed بهترین و بدترین زمان بارگذاری صفحات از این مکان ها را مشخص کرده و متوسط سرعت بارگذاری صفحه وب را بیان می کند.

LoadImpact

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

ابزار آنلاین رایگان LoadImpact به شما جزئیات عمیق در مورد نحوه عملکرد وب سایت در سراسر وب ارائه می دهد. این نتایج همانند درخواست ها در هر ثانیه ، زمان بارگذاری از سمت کاربر( که توسط ماشین مجازی شبیه سازی شده )به تصویر می کشد. این ویژگی به شما امکان می دهد تا چگونگی پردازش وب سرورتان به درخواست ها و سرعت پاسخگویی به نیازها را دریابید.

SiteTimer

سرعت بارگذاری صفحه وب
سرعت بارگذاری صفحه وب

SiteTimer از OctaGate مقدار زیادی از اطلاعات در مورد عملکرد URL های صفحه وب سایت شما می دهد. شما URL را به این ابزار ارسال می کنید و صفحه نتایجی را که حاوی تمام اطلاعات مربوط به زمان شروع و پایان دانلودها و همچنین مدت زمان هر یک تکمیل از آنها را دریافت کنید. این ویزگی باعث می شود تا به سرعت متوجه شوید چه چیزی بر سرعت بارگذاری صفحه تاثیر می گذارد و اقدامات سریع را برای بهبود وضعیت انجام می دهید.

 

source

دیگر مقالات مفید : 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *