10 دلیل برتر برای یادگیری AI در سال 2020

10 دلیل برتر برای یادگیری AI در سال 2020Reviewed by صبا شادروز on Jan 8Rating: 5.010 دلیل برتر برای یادگیری AI در سال 2020 | مرکز طراحی سایت تهرانAI موضوعی است که در سال 2020بسیار مورد بحث قرار می گیرد و یک فرصت شغلی بسیار عالی است که در این مقاله اهمیت آن در سال۲۰۲۰ را برای شما توضیح دادیم

اهمیت یادگیری AI در ۲۰۲۰

AI (هوش مصنوعی) فن آوری است که در آن ماشین های هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که مانند انسان عمل میکنند. هوش مصنوعی داغترین موضوعی است که در سال 2020 مورد بحث قرار می گیرد. و در دهه آینده ، این داغترین فرصت شغلی خواهد بود.

اگر شما قصد دارید رشته هوش مصنوعی را دنبال کند ، مطمئناً درخشانترین فرصت های آینده را برای حرفه خود در سال 2020 خواهید داشت. این رشته نیاز به دانش کافی از منطق ، ریاضیات ، آمار و تجزیه و تحلیل داده ها دارد.

در دهه آینده ، AI قصد دارد بخش عظیمی از صنعت فناوری را تحت الشعاع قرار دهد. در فن آوری قدیمی ، هوش مصنوعی مبتنی بر شرایط صرفاً از پیش برنامه ریزی شده بود. هوش مصنوعی مدرن قابل تنظیم تر است. شما می توانید مطابق با نیاز خود آن را تطبیق داده و تغییر دهید.به هوش مصنوعی اغلب یادگیری ماشینی گفته می شود.این فناوری است که هر شرکتی می خواهد آن را پیاده سازی کند.

با گوش دادن به این پادکست میتوان اهمیت یادگیری AI را بهتر درک کنید :

چرا باید AI را یاد بگیریم

ثابت شده است که هوش مصنوعی مطمئن ترین و دقیق ترین فن آوری در هر نوع مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها است.

افراد مشتاق به دست آوردن بهترین فرصت های شغلی باید آن را همانطور استفاده می شود یاد بگیرند:

زمینه بهداشت و درمان

در این عصر دیجیتال ، همه چیز با استفاده از فناوری و اینترنت امکان پذیر است. ما می بینیم که پزشکان می توانند با بیماران خود ارتباط برقرار کرده و بیماریهای آن ها را از موقعیتی دور تشخیص دهند. این امر نیاز به تعامل شخصی با پزشک را به حداقل رسانده است. به همین روش ، وضعیت بیمار توسط یک سیستم  تعیین شده  و دارومناسی برای او تجویز می شود. این باعث تحول در کل صنعت بهداشت شده است. این می تواند هم کار بیمار و هم پزشک را راحت تر کند. 

دنیای موبایل

گوشی های هوشمند به عنوان کیف پول دیجیتال در نظر گرفته می شوند. آنها حتی به عنوان دستیار شخصی شما فعالیت می کنند.و با توجه به دستیار شخصی ، ‘سیری’ می تواند بهترین نمونه معرفی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین باشد. ‘سیری’ طراحی شده است تا بر اساس داده های شخصی شما در آن ، به تمام سؤالات شما پاسخ دهد و حتی پیشنهادات ارزشمندی نیز به شما می دهد. بنابراین به راحتی می توان پیش بینی کرد که نسل بعدی دارای تلفن هوشمند است که با فرمان صوتی مانند ‘سیری’ کار می کند ، بنابراین AI برای یادگیری برای افراد در فن آوری تلفن همراه نیز مفید است.

اتومبیل
آیا تا به حال در مورد ماشین یا هواپیما که بدون راننده رانندگی می کند فکر کرده اید؟ اکنون ، این فقط به فکر محدود نمی شود. انواع مختلفی از تحقیقات در حال انجام است تا این امر واقعاً رخ دهد. آینده هوش مصنوعی در صنعت خودرو روشن است.

خرده فروشی
فناوری هوش مصنوعی همچنین برای افرادی که مشغول تجارت خرده فروشی هستند مفید است. آنها واقعاً چنین سیستمی را می خواهند که به آنها در درک الگوی خرید مناسب و تقویت فروش آنها کمک می کند.

به کمک این سیستم میتوانند آنها به مشتریان چنین چیز هایی را پیشنهاد کنند:

  • کوپن
  • تبلیغات تخفیفی را ارائه دهید
  • هدف گذاری بازار
  • انبار 

آمازون راه حل خود را با نام ‘pantry’ طراحی کرده است. آنها دارای چنین سیستم خودکار هستند تا به شما در انتخاب محصول مورد نظرتان کمک کنند و آنها را به صورت دوره ای توسط یک سیستم خودکار تحویل می دهند. بنابراین این یک نشانه بارز از عملکرد فناوری هوش مصنوعی در تجارت خرده فروشی است.

تشخیص تقلب

سیستم نظارت بر بخش کلاهبرداری برای ما یک موفقیت بزرگ محسوب می شود زیرا پول ما با گرفتن یک سیستم معامله مناسب محافظت می شود. هر وقت مقداری پول از بانک خود برداشت می کنید ، یک ایمیل یا پیام متنی دریافت می کنید. این پیام تراکنش های اخیر در حساب بانکی شما را نشان می دهد. این سیستم از فناوری AI بهره می برد. معاملات ، برداشت مبلغ یا استفاده از کارتهای خودپرداز تمام این داده ها ذخیره می شوند و مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند تا از فعالیت های مشکوک خبر داشته باشید. الگوریتم AI به گونه ای طراحی شده است که شما را از هرگونه فعالیت مشکوک در مورد حساب کاربری خود آگاه سازد.

پشتیبانی آنلاین مشتری

اکنون همه ی مشاغل یک وب سایت آنلاین برای نشان دادن مشاغل و محصولات خود دارند.با افزایش استفاده از تلفن های هوشمند و اینترنت ، تعداد زیادی از مشتری ها دوست دارند هر نوع اطلاعات را از طریق اینترنت بگیرند. بسیاری از مشاغل آنلاین سیستم چت آنلاین با مشتریان دارند تا سریعاً پاسخ دهند. این مسلماً برای هر انسانی امکان پذیر نیست که تمام وقت برای پاسخگویی به هر یک از سؤالات مشتریان حضور داشته باشد. بنابراین برای اطمینان از زنده بودن یک تجارت در تمام طول روز اکثر مشاغل در حال انتخاب گزینه رباتهای اطلاعاتی هستند که مانند انسانهای واقعی عمل می کنند. آنها براساس مشکل موجود در سیستم به شما پاسخ می دهند. این سیستم به دلیل ارائه اطلاعات دقیق و سریع ، روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

بخش های امنیتی

همانطور که می دانیم امنیت نیاز اساسی هر فرد یا سازمان است. راه‌اندازی یک سیستم امنیتی مؤثر با دوربین امنیتی و سیستم نظارت بسیار سودمند است. اما تماشای تعدادی دوربین و صرف تمام وقت خود برای کنترل های امنیتی کار ساده ای نیست.


بیشتر بخوانید >>‌ IDE چیست و چگونه کار میکند؟


یک سیستم الگوریتم از پیش تعریف شده مرتبط برای نظارت بر امنیت بهترین گزینه است. این سیستم میتواند فعالیت های مشکوک را تحلیل کند. همچنین به طور خودکار به نگهبانان امنیت بشر هشدار می دهد تا فعالیت مشکوک را دنبال و بررسی کنند.

پاسخ به ایمیل

هوش مصنوعی همچنین به شما کمک می کند تا با تجزیه و تحلیل محتوای ایمیل خود به ایمیل های خود پاسخ دهید. دستگاه های داخل خانه

دستگاه های داخل خانه

هوش مصنوعی نیازهای دما و نورپردازی خانه شما را به صورت دقیق بررسی میکند. ومطابق با الزامات مورد نظر شما کار می کند.

بهترین آموزش برای هوش مصنوعی
آموزش هوش مصنوعی از موسسه حرفه ای مانند Knowledgehut می تواند شما را با داشتن دانش عالی از هوش مصنوعی به یک کارگر ماهر و کارآمد تبدیل کند. همچنین میتوانید CV خود را ارتقا داده و یک کار هوش مصنوعی بدست آورید.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *