4 راه آماده سازی برای PPC در سال 2020

4 راه آماده سازی برای PPC در سال 2020Reviewed by صبا شادروز on Dec 16Rating: 5.03+۱ راه آماده سازی برای PPC در سال 2020 | مرکز طراحی سایت تهرانبا گذشت زمان  الگوی بازاریابی اینترنتی فرق کرده است و شما باید به روز باشید ما در این مقاله 4 راه آماده سازی برای PPC در سال 2020 را برای شما توضیح دادیم 

آماده سازی برای PPC

با گذشت زمان  الگوی بازاریابی اینترنتی که تا الان استفاده میکردید بسیار فرق کرده است و شما نیز باید برای افزایش بازدید و PPC  ، همیشه علم خود را به روز کنید ما در این مقاله 4 راه آماده سازی برای PPC در سال 2020 را برای شما توضیح دادیم 

1. استودیو داده

Google Data’s Studio راهی برای اتصال مستقیم منابع داده به گزارش شما است. که در سال 2016 ایجاد شد واز آن زمان به بعد ، روز به روز بهتر شده است. Data Studio یک ضرورت برای بازاریابان است. اگر هنوز به مشتریان و / یا مدیران خود با اکسل گزارش می دهید ، این برای شما مناسب است!

این گزارش ها نه تنها عالی به نظر می رسند بلکه باعث صرفه جویی در وقت شما نیز می شوند. می توانید این گزارشات را با توجه به علایق و ترجیحات مشتریان و مدیران خود تنظیم کنید. و هنگامی که نیاز دارید که داده های خود را به روز کنید ، میتوانید با تغییر در محدوده تاریخ انجام دهید. و از آنجا که این گزارش ها  خودکار است ،  همچنین باعص کاهش خطاهای ورود اطلاعات میشود .

 چند نمونه از نحوه استفاده آن را برای شما در اینجا آورده ایم. در اینجا ، ما از داده استودیو برای برجسته سازی سرب ، هزینه ، CTR و برداشت استفاده کردیم:

آماده سازی برای PPC

و در اینجا ما از دیتا استودیو برای گزارش در مورد کلمات کلیدی استفاده کردیم:

علاوه بر دریافت داده از Google Ads ، می توانید معیارهای Google Analytics را نیز دریافت کنید. شما می توانید آن دو منبع داده را در Data Studio ترکیب کنید تا یک گزارش فوق العاده غنی تهیه کنید.

ما همچنین از Data Studio به عنوان داشبورد داده استفاده می کنیم. این یک روش سریع است که می توانید معیارها را بررسی کنید داده استودیو چندان پیچیده نیست و پس از انجام این کار ، می توانید بارها از آن استفاده کنید. برای شروع سریع ، می توانید از طریق آکادمی Google Analytics یک دوره را در Data Studio بگیرید.

2. اسکریپت های Google Ads

اسکریپت های Google Ads  راهی برای خودکارسازی رویه های متداول یا تعامل با داده های خارجی با استفاده از JavaScript در IDE مبتنی بر مرورگر هستند. (IDE به نحو ، برجسته سازی ، تکمیل خودکار و پیش نمایش کمک می کند.) بسیاری از افراد اسکریپت های Google Ads با جاوا اسکریپت نوشتند که می توانید از آنها استفاده کنید – بنابراین نیازی نیست خودتان آنها را بنویسید.

با این حال ، برخی از این اسکریپت ها از سایرین مفید هستند برخی از اسکریپت ها که باید در نظر بگیرند ، مواردی هستند که URL های شکسته را بررسی می کنند ، نمرات کیفیت را ردیابی می کنند و کلمات کلیدی منفی را که مانع از تبلیغات در جستجوی قبلی شده اند ، شناسایی می کنند.

اسکریپت های ردیابی بودجه نیز جالب به نظر می رسند.  اگر برای نخستین بار اسکریپت ها را امتحان می کنید ، با یک کار ساده شروع کنید ، مانند فیلمنامه ‘مکث یا حذف کلمات کلیدی با تأثیرات صفر’.

باز هم ، همه این اسکریپت ها برای شما مفید نخواهند بود ، اما ارزش دیدن این موارد را دارد. ممکن است یک راه حل آسان برای یک چالش دیرینه پیدا کنید.

3. از فرصتهای مخاطب دیدن کنید

Google اخیراً دو گزینه هدفگذاری مخاطبان جدید را حذف کرده است:

  •  وابستگی مخاطبان
  • بخش رویدادهای فصلی در بازار.

 وابستگی مخاطبان سالها در کمپین های Display و Video در دسترس بوده اند ، اما اکنون Google آنها را به کمپین های جستجو و YouTube می کشاند. (همانطور که ممکن است به یاد بیاورید ، وابستگی مخاطبان به شما امکان می دهند براساس یک تصویر جامع از سبک زندگی ، اشتیاق و عادات خود به مصرف کنندگان برسید.)

گوگل در سال 2017 مخاطبان خود را وارد بازار کرد. مخاطبان در بازار مشتریانی هستند که به طور جدی در حال تحقیق و بررسی خرید یا خدمات مشابه محصولات شما هستند. اما اکنون ، گوگل بخش های فصلی مانند جمعه سیاه و کریسمس را به جستجو و YouTube اضافه می کند.

اگر هنوز به این گزینه های هدف گذاری توجه نکرده اید ، این زمان مناسب برای شما است. اگر همین الان جمع آوری داده ها را شروع کنید ، در اوایل سال 2020 آماده بهینه سازی خواهید شد.

4. توسعه فرم هدایت جدید

پسوندهای فرم هدایت جدید به شما امکان می دهد یک فرم هدایت را به تبلیغات خود اضافه کنید. می توانید تماس خود را به صورت پیوند وب یا بارگیری مستقیم انجام دهید و می توانید آگهی خود را با تصویر نام تجاری خود شخصی سازی کنید.


بیشتر بخوانید >>‌ نحوه ایجاد یک استراتژی کلمات کلیدی قاتل که رقیبانتان نمیدانند


در حال حاضر ، مقدار داده ای که می توانید از طریق فرم جمع آوری کنید ، کاملاً محدود است ، تنها گزینه های شما نام ، ایمیل ، شماره تلفن و کد پستی است.

وقتی فرم هدایت باز می شود ، آن را به عنوان کلیک حساب می کنید. وقتی فرم تکمیل و ارسال شد ، به عنوان یک مبدل در نظر گرفته می شود.

شما می توانید راهنماهای دریافت شده از فرم خود را به عنوان پرونده CSV بارگیری کنید یا می توانید آنها را در زمان واقعی با Webhook وارد سیستم CRM کنید.

این برنامه افزودنی هنوز در مرحله آزمایش است. 

در سال 2020 شروع به کار کنید

در حالی که کاهش سرعت PPC  در پایان سال وسوسه انگیز است ، اما زمان بسیار خوبی برای شروع سال آینده است.

اگر کار را اکنون تنظیم کنید ، مزایا را در طول سال 2020 به دست خواهید آورد و این زمان خوبی است

با رعایت تمام این مراحل آماده سازی برای PPC میتوانید بهترین نتیجه را کسب کنید 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *