نحوه ایجاد یک استراتژی کلمات کلیدی قاتل که رقیبانتان نمیدانند

نحوه ایجاد یک استراتژی کلمات کلیدی قاتل که رقیبانتان نمیدانندReviewed by صبا شادروز on Nov 25Rating: 5.0نحوه ایجاد یک استراتژی کلمات کلیدی قاتل چگونه است؟ | مرکز طراحی سایت تهراناستراتژی کلمات کلیدی قاتل یک روش باورنکردنی برای موفقیت است  که اگر در مورد آن نمیدانید در این مقاله برای شما به طور کامل توضیح دادیم

انتخاب درست کلمه کلیدی

 در دنیای رقابتی امروز و با محتوای بسیار زیادی که در آنجا وجود دارد ، ایستادگی کردن می تواند یک مبارزه واقعی باشد. استراتژی کلمات کلیدی قاتل یک روش باورنکردنی برای موفقیت است  

حالا وقت این است که بدانبم استراتژی کلمات کلیدی قاتل چیست؟ آیا باید کلمات کلیدی را انتخاب کنید که حجم جستجوی بالایی دارند؟ چگونه می دانید به کدام یک از اولویت ها توجه کنید؟

الگوریتم های Google در حال تغییر هستند و برای ادامه کار باید به طور مداوم استراتژی های خود را تطبیق دهید. احتمالاً ، شما در حال رتبه بندی برای بسیاری از کلید وااژه ها هستید ، فقط اکثر آنها در صفحات نتیجه موتور جستجو واقعاً کم دارند. 

شاید شما حتی نیازی به تحقیق در مورد کلید وااژه جدید نداشته باشید چگونه می توانید  استراتژی قاتل را بسازید؟ بیایید مراحلی را که باید برای ایجاد یک استراتژی کلمات کلیدی  موثر برداریم را، بررسی کنیم.

انجام تحقیقات کلید وااژه

یک استراتژی بهینه سازی کلمه کلیدی عالی با کلید وااژه مناسب آغاز می شود. برای شما بسیار مهم است که لیستی از مباحث مطرح کنید که بتوانید محتوا را ایجاد کنید. با استفاده از این مباحث ، بعضی از آنها با جستجوی کلمات کلیدی قابل مقایسه هستند که نسبتاً آسان است.

می توانید از ابزار تحقیق برای کلمات کلیدی به صورت رایگان استفاده کنید و کلمات کلیدی عالی را ایجاد کنید که باعث افزایش رتبه شما می شود. هنگامی که مباحث خود را از طریق تجزیه و تحلیل تحقیق در مورد کلید واژه ها و ابزارهایی مانند KWFinder اجرا کنید ، عبارات پیشنهادی را دریافت خواهید کرد.

بیشتر بخوانید >>‌ 9+1 منبع معتبر آموزش Microsoft ASP.NET !!

لزوماً اینها کلمات کلیدی نهایی نیستند که استفاده می کنید زیرا فقط عباراتی را مشاهده می کنید که مشتری هنگام جستجو برای محصولات یا خدمات شما از آنها استفاده می کند. به غیر از ابزارها ، می توانید یک جستجوی گوگل نیز در زمینه موضوعات خود انجام دهید و سپس به جایی بروید که اصطلاحات جستجوی مرتبط را پیدا کنید. شما حتی می توانید بر روی آن اصطلاحات جستجو کلیک کرده و سایر اصطلاحات جستجوی مرتبط را پیدا کنید.

این یک روش باورنکردنی در مورد کلمات کلیدی قاتل است. با این کار ، از استفاده از کلمات کلیدی فوق العاده پرهیز کنید زیرا در رقابت سخت خواهید بود. 

کلمات کلیدی را شناسایی کنید که تاثیر بیشتری دارند

چرا مشتریان شما روی آنها کلیک نمی کنند؟ یکی از مهمترین اقداماتی که برای ساختن یک استراتژی کلید وااژه قاتل باید انجام دهید ، شناسایی همه فرصتهای از دست رفته است. لیستی از کلمات کلیدی را برای رتبه بندی کامپایل کنید ، اما برای آنها ترافیکی دریافت نکنید. کلمات کلیدی را انتخاب کنید که بیشترین تصور را به شما نشان داده و آنها را در اولویت قرار دهید.

تنها کاری که باید انجام دهید بهبود صفحاتی است که برای این کلمات کلیدی رتبه بندی می شوند ، و به احتمال زیاد شما می توانید برنده  اصلی ترافیک شوید. بسته به داده های خود ، می توانید تمرکز خود را برای بهبود رتبه بندی آنها یا بهبود CTR ارگانیک قرار دهید.

نیت کاربر را درک کنید

قصد کاربر برای استراتژی بهینه سازی کلمه کلیدی شما بسیار حیاتی است. وقتی کاربران جستجو را انجام می دهند ، یکی از چهار هدف را دارند.

  • اطلاعاتی: جایی که کاربران به سادگی در جستجوی برخی اطلاعات هستند
  • تجاری: جایی که آنها قبل از خرید اقدام به انجام جستجو می کنند
  • تراکنش: در جایی که مشتریان آماده خرید هستند
  • ناوبری: جایی که مشتریان به دنبال چیز خاصی هستند

هنگامی که قصد مشتری خود را درک کردید ، بهترین کلید وااژه را انتخاب می کنید و محتوایی را ایجاد می کنید که از رتبه بالایی برخوردار باشد. Google قصد کاربر را درک کرده و آن را با محتوای ارزشمندی که احتمالاً مشتری را جلب می کند ، منطبق می کند. هرچه کلمات کلیدی شما با این هدف مطابقت داشته باشد ، در وب سایت شما در رتبه بالاتری قرار می گیرد.

کلمات کلیدی اصلی و ثانویه را طبقه بندی کنید

برای تمام محتوای خود ، کلمات کلیدی اولیه ، ثانویه و سوم را بهینه می کنید. شما باید آنها را طبقه بندی کرده و مواردی را انتخاب کنید که احتمالاً بیشترین میزان ترافیک را به عنوان اصلی جذب می کنند. سعی کنید بیش از حد از آن استفاده نکنید ، زیرا یک کلمه کلیدی اصلی و حداکثر سه کلمه کلیدی ثانویه کافی است.

در کلمات کلیدی متناسب سازی کنید

تحقیق کنید و کلمات کلیدی را پیدا کنید که به صنعت شما گرایش دارد. از Google Trends برای یافتن این اطلاعات استفاده کنید ، و در حالی که در آن هستید ، به کلمات کلیدی که برای آنها رتبه بندی شده است ،  و در حال حاضر محبوبیت خود را افزایش داده است نگاهی بیندازید. از این کلمات کلیدی به نفع خود استفاده کنید و محتوای بیشتری ایجاد کنید که باعث ترافیک ارگانیک شود.

کلمات کلیدی را به محتوای خود اضافه کنید

محتوای شما نه تنها باید اصل باشد بلکه از نظر ارزش نیزباید غنی باشد. کلید وااژه خود را به محتوای خود بیفزایید تا ضمن اطمینان از طبیعی بودن آنها ، برای مخاطبان مورد نظر خود نیز قابل کشف باشد. اگرچه گوگل شما را برای این کلمات کلیدی رتبه بندی می کند ، به خاطر داشته باشید که در ابتدا برای انسان ها می نویسید ، بنابراین از پر کردن آنها خودداری کنید.

کلمه کلیدی اصلی شما باید در برچسب های عنوان و توضیحات متا نیز ظاهر شود. فراتر از آن بروید و برخی از کلمات کلیدی را به شاخه های URL خود و H1 و H2 اضافه کنید. Google توجه زیادی به عناوین دارد ، بنابراین جدا از اینکه شامل کلمات کلیدی شوید ، آنها را بسیار آموزنده و جذاب کنید.

انجام پیگیری کلمات کلیدی

پس از ایجاد و ارسال مطالب در وب سایت خود ، زمان آن است که از رتبه بندی خود پیگیری کنید تا بدانید که این استراتژی کار می کند یا نه. اگر دراین استراتژی بازاریابی شما قرار دارد ، می توانید از ابزارهای ردیابی پولی استفاده کرده و نظارت را آسان کنید.

البته همیشه می توانید از Google Analytics برای رسیدن به همان هدف استفاده کنید. شما می توانید اطلاعات مربوط به رفتار بازدید کنندگان وب سایت خود را پس از رسیدن به هر صفحه دریافت کنید. توجه داشته باشید که کدام پستها بیشترین میزان ترافیک را از کلمات کلیدی شما کسب کرده اند.

انجام پیگیری کلمات کلیدی

میزان گزاف گویی ، میانگین جلسه در هر صفحه و صفحات در هر جلسه را بررسی کنید. اگر متوجه شدید برخی از صفحات دارای میزان گزاف گویی هستند ، این نشانگر آن است که مشتریان شما آنچه را که به دنبال آن بودند پیدا نکردند و باید تغییراتی ایجاد کنید.

اگر از طرف دیگر ، بازدیدکنندگان به اندازه کافی طولانی برای خواندن پست های شما بمانند ، یا حتی بدون خروج از سایت به پست های دیگر بروند ، به این معنی است که کلمات کلیدی شما مطابق آنچه کار می کنند کار می کنند.

بسته بندی استراتژی کلید واژه

انتخاب کلمات کلیدی برای سئو کار ساده ای نیست. با این وجود ، با یک رویکرد سیستماتیک ، روند کار ساده است. یک استراتژی عالی برای کلمات کلیدی را تدوین کنید ، سپس آن را با استفاده از نکات فوق پیاده سازی کنید.

منبع

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *