4 نکته برجسته در مورد چگونگی ایجاد یک نرم افزار از ابتدا

4 نکته برجسته در مورد چگونگی ایجاد یک نرم افزار از ابتداReviewed by صبا شادروز on Aug 14Rating: 5.04 نکته برجسته در مورد چگونگی ایجاد یک نرم افزار از ابتدا | طراحی سایت تهراننرم افزار های گوناگونی وجود دارند که شاید شما علاقه داشته باشید بدانیدچگونه ساخته شده اند و یا بخواهید خودتان بسازید که ما در این مقاله برای شما توضیح دادیم

چگونگی ایجاد یک نرم افزار

آیا شما عاشق خلاق بودن و ساختن چیزی از هیچ چیز هستید؟ آیا شما عاشق فناوری و کارکردهای داخلی چگونگی ایجاد نرم افزارها هستید؟ خوب ، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که شما قدم بعدی را برای توسعه یک برنامه بردارید!

اما ممکن است در حال تعجب باشید که “از کجا حتی می توانم شروع کنم؟” چیزهای زیادی وجود دارند که حتی ساده ترین برنامه ها را نیز میسازند.
به چه ابزارهایی نیاز دارید و چه چیزی را باید بدانید؟

اگر یک فرد با فکر فن آوری هستید ، توسعه نرم افزار شخصی شما در واقع ممکن است ساده تر از آنچه فکر می کنید باشد. خواندن را ادامه دهید تا دقیقاً بدانید که چگونه یک نرم افزار از ابتدا ایجاد کنید!

قبل از شروع برنامه نویسی CSS ، ایجاد برنامه نرم افزار hit  با ایده شروع می شود. شما ایده ای برای یک برنامه جدید دارید که زندگی را برای شما و سایر مردم در جهان راحت تر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید >>‌ 9+1 منبع معتبر آموزش Microsoft ASP.NET !!

اما روند تحقق این بینش چیست؟ همه افراد بر اساس سطح تجربه خود می خواهند به توسعه متفاوت نزدیک شوند ، اما این نکات برای هرکسی که برنامه ای ایجاد می کند صدق می کند.

1. یک طرح کلی ایجاد کنید

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که دقیقاً نحوه عملکرد برنامه خود را مشخص کنید.
ویژگی های مختلفی که می خواهید برنامه شما ارائه دهد چیست؟ و چگونه می خواهید آن کارها را انجام دهید؟

سپس سعی کنید تصور کنید که این برنامه به نظر مهندس تمام شده و برعکس است که در طرح هر صفحه ، دکمه و صفحه برنامه قرار دارد. لازم نیست همه جزئیات تفصیلی را از ابتدا برنامه ریزی کنید ، اما داشتن یک طرح کلی خوب به شما کمک می کند تا هر آنچه را که می خواهید بگنجانید.

چگونگی ایجاد یک نرم افزار

2. تیم شما کیست؟
مورد بعدی که می خواهید ایجاد کنید این است که چه کسی مسئول توسعه این برنامه است؟ آیا می خواهید همه کارهای خودتان یا تیمی انجام دهند؟

کار کردن روی چیزی توسط خودتان می تواند مزایایی داشته باشد که شما در هر مرحله از فرآیند درگیر شوید. با این حال، این همچنین بدان معنی است که در پایان شما نیاز به زمان بسیار بیشتری خواهد بود. و اگر در این راه گیر افتادید ، باید راه حل را خود ایجاد کنید.

نکته جالب در مورد آوردن 1 یا چند شریک در هیئت مدیره ، این است که شما یک فنربورد دارید تا ایده های خود را گزاف گویی کنید. مهم نیست که شما در زندگی چه کاری انجام می دهید ، همیشه جالب است که در مورد ایده های خاص نتیجه بگیرید. داشتن یک مجموعه اضافی ویک فرد در یک پروژه می تواند روند کار را ساده تر و استرس را کمتر کند.

3. خود را آموزش دهید
اگر قبلاً برنامه نرم افزاری ایجاد نکرده باشید ، مطمئناً می خواهید مدتی را برای آموزش سرمایه گذاری کنید. این بدان معنا نیست که شما باید در برنامه نویسی حرفه ای شوید. اما فیلمهای آموزشی و ابزارهای تحلیل کد می توانند به شما کمک کنند قبل از شروع کارروند را بهتر درک کنید.

چگونگی ایجاد یک نرم افزار
مهمترین چیز مشترک بین همه افراد که در کسب و کار موفق هستند این است که آنها همیشه در هر زمینه ای که هستند در حال یادگیری و رشد هستند. اگر همین کار را انجام دهید ، خود را برای موفقیت بیشترآماده می کنید.

4. تعریف نهایی
بعضی اوقات وقتی شروع به کار در یک پروژه می کنید ، آنقدر عاشق آن کارمی شوید که همیشه می خواهید آن را کامل کنید. این لزوماً یک صفت بد نیست که بخواهید برنامه شما عالی باشد. اما اجازه ندهید که مطلوبیت شما را از اتمام نرم افزار باز دارد.
تعریف خود را از ابتدا انجام دهید. فقط به این دلیل که همه ویژگی ها به درستی کار می کنند به این معنی نیست که برنامه تمام شده است.

همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام یادگیری نحوه ایجاد یک نرم افزار ، چندین چیز وجود دارد که می خواهید قبل از شروع توسعه واقعی ایجاد کنید. هنگامی که این چیزها را میخکوب کردید ، وقت آن رسیده است که ایده خود را به زندگی برگردانید و با برنامه جدید خود دنیا را شوکه کنید!

منبع

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *